Dijital Metal Baskı Tekniği Kullanılarak Hazırlanan Ürünlerimiz

Dijital Metal Baskı Tekniği Kullanılarak Hazırlanan Ürünlerimiz

Dijital Metal Baskı Tekniği Kullanılarak Hazırlanan Ürünlerimiz

Dijital metal baskı dijital metal baskı reklamcılık sektöründe sıklıkla kullanılan bir baskı yöntemidir. Yöntemden kısaca bahsetmek gerekirse, metal üzerine bilgisayar destekli bir dijital ortamda baskı yapılması işlemine dijital metal baskı dendiği söylenebilir.  Sözü edilen baskı yönteminde, bilgisayar programları sayesinde milimetrik olarak çizilen metin, figür, grafik ve çeşitli çizimlerin yüksek hassasiyetle metalin boyutu ne olursa olsun aktarılmasını sağlamaktadır. Dijital metal baskı yönteminin milimetrik hassasiyetle baskı yapmasının haricinde sağladığı en büyük avantajlardan biri de baskının çok kısa sürede ve kalıp, film gibi unsurları kullanmadan yapılabilmesidir. Avantajlı bir yöntem olması nedeniyle de bahsedilen teknik birçok ürünümüzde kullanılmaktadır.

Dijital Metal Baskı  Yöntemini Kullandığımız Alanlar

Dijital metal baskı yöntemini her türlü metal üzerine yapılacak baskılarda kullanmakla birlikte, genelde plaket, masa isimliği, bilbord, tabela yapımı gibi işlerde kullanmaktayız. Bu sayede sizlere yapımı günler sürecek olan bir tabelayı, sizden tasarımı alıp bilgisayara aktardıktan sonra dakikalar içinde yapmaktayız. Diğer yandan, yönlendirme işaretleri, mıknatıslı metal, metal bardak altlığı, rozet, madalya gibi işleriniz için de dijital metal baskı kullanarak hem zamandan tasarruf etmenizi hem de işin çok hassas bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Yine yaka isimlikleri üretiminde de kullanılan dijital metal baskı tekniği kolayca birçok isimliğin üretilmesine olanak sağlamakta, diğer yandan isimliklerde kullanılan kurum logosunun hazırlandığı bilgisayar programlarıyla da kordineli bir şekilde çalışması iş verimliliği açısından avantajlı olmaktadır.

Dijital Metal Baskı Ürünleriniz İçin Bize Ulaşın

Dijital metal baskı yapılacak tüm siparişleriniz için bilgisayar programlarıyla oluşturduğunuz tasarımlarınızı bize ulaştırmanız yeterli… Tasarımı adresimize elden teslim edebileceğiniz gibi, mail yoluyla da bize rahatça gönderebilirsiniz. Tasarım elimize ulaştıktan sonra yine telefonla arayarak dijital metal baskı ücretimizi hemen öğrenebilirsiniz. Dijital metal baskı ürünleriniz hazır olduğunda anlaşma yaptığımız süre içinde mutlaka elinize ulaştırılacaktır. Sipariş için mail adresimize ve telefon numaralarımıza sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutan ve kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamız toplu dijital metal baskı dijital metal baskı siparişlerinizde sizlere fiyat bakımından elinden gelen en iyi ve avantajlı teklifi verecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.