Hakkımızda

Göl Pantograf ve Reklamcılık, reklamcılık sektöründe uzun süredir hizmet veren profesyonel bir kadro ile bugünlere ulaşmayı başarmış bir marka olarak hizmetini sürdürmektedir. 36 yıllık mesleki deneyimimizle daima memnuniyet esasına dayalı ve tüm proseslerde kalite odaklı bir çalışma sergiledik. Sürekli olarak yenilediğimiz, geliştirdiğimiz üretim altyapımız ve ürün skalamız ile sektörde fark yaratan bir çizgide yer almak için çalışmalarımızı ilk günkü heyecanı ile sürdürüyoruz.

İhtiyaca yönelik çok yönlü reklamcılık anlayışı

Reklamcılık, bünyesinde birçok farklı konsepti barındıran bir yapıdır. İnsanlara markayı, hizmeti, ürünü ulaştırmak bir sanatı ifade ediyor. Doğru yöntemler ve üslupla ortaya konduğunda çok verimli sonuçlar alınırken; insanların gözünde vasat kalabilecek çalışmalardan bir fayda görmeniz çok zordur. Bunu bilen, buna yönelik hareket eden bir firma olarak ihtiyaca göre çözüm odaklı pantograf ve reklamcılık hizmeti sunuyoruz. Kupa,plaket, kristal plaket, albüm plaket ve ahşap plaket seçenekleri, etiket, kesim ve baskı tabanlı çalışmalarımız ile reklamcılık ve promosyon ürünleri gibi reklamcılığın alt basamaklarında önem arz eden tüm başlıklarda, gönül rahatlığı ile firmamızla çalışabilirsiniz. Her sektörden birçok büyük referansla, kalite esaslı hizmetimizi sürdürüyoruz.

Sektörde 36. senemizde binlerce mutlu müşteri

Reklamcılık sektöründe, çok yönlü ve yaratıcı öğelerle hizmet veren ilk firmalardan biri olan Göl Pantograf ve Reklamcılık, ürünlere ve hizmetlere gerek kalite gerek de standartlar bazında değer katarak çıtayı her gün bir üste taşıyan bir anlayışı barındırıyor. Çağın trendlerine uygun olarak mouse pad baskısı, tişört baskı, şapka baskı ve puzzle baskı gibi yenilikçi, yaratıcı seçenekleri ile müşterilerimize klasik reklamcılık ve promosyon ürünleri kalıbını yıkarak, farklı bir anlayışa dayalı yaratıcı öğeler sunuyoruz.

Bunun yanı sıra, gelişmiş baskı teknikleri altyapımızla sübmilasyon transfer baskı seçeneği; etiket konseptli konusunda madeni etiket, makine etiketi hizmeti firmamız bünyesinde sunulmaktadır. Lazer kesim seçeneği, yakalık noktasında lazer yakalık ve personel yakalığı, yaka kartı da dahil edilebilecek şekilde müşterilerimize sunulan çalışmalarımızdandır.

Gelişmiş teknik altyapı ile en kaliteli ürünler

Göl Pantograf ve Reklamcılık olarak sunduğumuz diğer çalışmalar arasında madalya, farklı konseptler içerisinde markaların kullanabildiği diğer madalyon seçenekleri, kaşe modellerimiz içerisinde lazer kaşe ve renkli kaşe yer alıyor. Baskı alanında her gün bir tık yukarıya taşıdığımız kalite odaklı üretim anlayışımız ile dijital metal baskı hizmetimizi de değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamızın pantograf işleri alanında, sektör içerisinde ortaya koyduğu yüksek kalite çizgisi onlarca yıldır sürdürdüğümüz hizmetimizin temel dayanaklarındandır. Asit indirme ve pirinç harf çalışmalarımız ile her sektörden hizmet vermiş olduğumuz yüzlerce referansımız ise gurur kaynağımızdır.

Masalık ürünler bazında kristal masalık ve ahşap masalık hizmetimizle birçok ofiste, birçok mekanda fark yaratan en ince ayrıntıları tasarlayan firma olmaktan dolayı mutluyuz! Her geçen gün büyüyen, teknik altyapı bakımından gelişen Göl Pantograf ve Reklamcılık ailesi olarak, ürün skalamızı genişletmeye ve alanımızda verdiğimiz hizmetle rakiplerimizden bir adım öne çıkmaya devam ediyoruz.

Markanıza  değer katan işler

Sunulan ürünün tipi ve konsepti her ne olursa olsun, yaptığımız işin öneminin ve etki gücünün farkındayız. Bundan dolayı ilk günkü heyecanımızla hergün azimli bir şekilde çalışıyoruz. Güncel iletişim ve reklamcılık trendlerini takip ediyor, tasarım ve üretim bazında altyapımızı devamlı olarak ilerletiyoruz. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamız, memnuniyeti daha iyi nasıl sağlarım düşüncesinde asla çıkmayan güler yüzlü personellerimizle reklamcılık ve pantograf alanında en kaliteli hizmeti sunmaya daima devam edeceğiz!