İade ve İptal Şartları

Teslim Aldığınız Ürünü İade Etmek İçin;
Kargo teslimini almış olduğunuz ürünü, sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde www.golpantograf.com/iade-formu kısmından iade koşullarımıza uyan ürünlerin iade taleplerini gerçekleştirebilirsiniz, iade sebebiniz koşullara uygun olduğu ve kabul edildiği taktirde, www.golpantograf.com ‘un size ürünle birlikte satış faturası ile birlikte iletişim bilgilerimizde  yer alan adrese kargolamanız gerecektir.
İade talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce satış temsilcini mutlaka bildirmenizi rica ederiz.

Ürün İade Şartları
* İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez)
* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade İşlemleri
* Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi İade Bildirim Formu ‘nu doldurarak, ürünün orijinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde tarafımıza gönderdikten sonra, iade kabul bölümü tarafından incelenir.
* Gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir.
* Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir.
* İade bölümü tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak tercihinize göre;
– Yeni Ürün Gönderimi.
– Para İadesi
– Hediye Çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAK, TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.

Ödeme İadesi;
* İptal ve iade ettiğiniz siparişlerinizin iadesi, onaylandıktan sonra 7 gün içerisinde yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz, bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi, kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak sonraki alışverişlerinizde kullanabilmeniz için size iletilmektedir.
* Kredi kartıyla verilen siparişlerde, kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve hesabınıza geri iade olmaktadır.
* Havale ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi, belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilmektedir

İptal Şartları

www.golpantograf.com da yaptığınız alışverişi iptal etmek için müşteri temsilcinizi arayınız.