Kupa Çeşitlerimiz ve Figürleri

Kupa Çeşitlerimiz ve Figürleri

Kupa Çeşitlerimiz ve Figürleri

Atletik müsabakalar, spor müsabakaları ve akademik ödül törenlerinde sıklıkla kullanılan kupalar kupalar zirvelerde olmanın keyfinin bir nebze olsun daha fazla yaşanmasına sebep olmaktadır. Çeşitli figürlere sahip olan bu ürünler kazananın sevincine ortak olduğu gibi yıllarca unutulmayacak bir hatıranın da simgesi haline gelmektedir. Kupa saklandıkça anılar daha da büyümekte ve o derece aldığınız onurlu gün asla akıllardan silinmemektedir. Üstelik kupalar sadece çeşitli müsabakalarda değil, artık şirket içinde çalışanların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve akademik başarılarda da kullanılan ve kullanım alanları gittikçe de artan ödüllerdendir. Kullanım alanlarının giderek artması dolayısıyla da veriliş amacına uygun olarak çok çeşitli kupalar tasarlanmakta ve sözü edilen kupalar alıcılarının beğenisine göre müşterilerle buluşturulmaktadır.

Ürettiğimiz Ödül Kupalar ve Figürleri

Göl Pantograf & Reklamcılık olarak sizleri özel günlerinizde de yalnız bırakmayarak düzenlediğiniz müsabakalarda ödül olarak vereceğiniz kupaları biz üretiyoruz.  Ürettiğimiz kupaların figürleri çok çeşitli olmasına rağmen genelde verildiği müsabakanın türüne ve ödüllendirmenin konusuna göre değişik modellerimiz ve tasarımlarımız bulunmaktadır. Kupa figürlerini müsabakalara göre sınıflandırırsak, futbol kategorisinde top ve ayağında topla oynayan futbolcu gibi çeşitli figürleri üretirken, basketbol kategorisinde de yine top ve potaya top atan sporcu gibi çeşitli figürlü ürünlerimiz bulunmaktadır. Diğer yandan, yine çeşitli müsabakalarda birinci, ikinci ve üçüncü olan sporculara verilmek üzere üzerinde 1., 2. Ve 3. yazısı şeklinde figürü olan kupalarımız yine siz müşterilerimizin istekleri üzerine tasarlanmaktadır. Saydığımız gruplar dışında daha birçok çeşitte figürlü kupa üretimimiz bulunmaktadır. Tüm çeşitlerimize, ürettiğimiz kupaların figürlerine ve kupa tasarımlarına sitemizdeki ürünler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Figürlü Kupalardan İstediğiniz Modeli Kolayca Sipariş Verin

Düzenleyeceğiniz müsabakalarda kullanacağınız kupalara sahip olmak için yapmanız gereken oldukça basit. İlk olarak zengin ürün seçeneklerimizin bulunduğu ürünler kısmına girerek seçim yapmanız daha sonra da ayrıntılar için telefon numaralarımızı aramanız yeterli. Aslında istediğiniz kupalara ulaşmak bu kadar basit. Geriye ise sadece sizden aldığımız bilgilere ve tercihlere göre kupaları üretip size güvenli bir şekilde göndermemizi beklemek kalıyor. Anlaşma yaptığımız sürede siparişinizi gönderme konusunda ise size güvence ve sözü biz veriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.