Özgün İsimlikleri ile Şirketinizi Kurumsallaştırın

Özgün İsimlikleri ile Şirketinizi Kurumsallaştırın

Özgün İsimlikleri ile Şirketinizi Kurumsallaştırın

Yakalık, yaka isimliği, yaka kartı, isimlik yaka isimliği,yakalık, yaka kartı, isimlik olarak farklı şekillerde adlandırılan personel tanıtımı için yakalara takılmak suretiyle kullanılan kartlar hem kurumunuzda çalışan personel ile kolayca iletişim kurmanız hem de şirketinizi ya da işyerinizi daha kurumsal bir hale getirebilmeniz için oldukça önemli araçlardır. Bu nedenle de, kimlik yerine geçen söz konusu kartların kullanımı oldukça artmış ve dolayısıyla da çok farklı modeller ve tasarımlar üretilmeye başlanmıştır.
İsimlik kartlarının birçok çeşidi ve tasarımı bulunmaktadır. Örneğin imalatta kullanılan malzemeye göre sınıflandırılacak olunursa mukavva, plastik ve metalden üretilen ürünler mecuttur. Ancak, metal yaka kartı kullanımı son yıllarda oldukça artmıştır. Firmaların metali tercih etmesinin nedeni ise metalin diğer malzeme türlerine göre çok daha dayanıklı olması ve çoğu firma için itibar kazanma aracı olarak görülüyor olmasından kaynaklanmaktadır. Yine sözü edilen kartların birçok farklı tasarımı yapılmaktadır. Tasarım konusunda büyük firmaların kendi klasik tasarımları kullanılabilirken, firmanın istekleri doğrultusunda özel tasarımlar da çeşitli şirket ve firmalar tarafından yapılmaktadır.

Tüm Yaka İsimliği İşlerinizi Sipariş Verin Biz Yapalım

Siz de kurumunuzun logosunu taşıyan isimlik yatırıp personeliniz ile daha kolay iletişimde bulunmak ve bunun yanı sıra da şirketinizin daha kurumsal hale gelmesini sağlamak istiyorsanız, bizimle irtibata geçip yaka kartlarınızı kolayca yaptırabilirsiniz. Sözü edilen kartları malzeme seçiminize göre mukavva, plastik ya da metalden yapabilmekteyiz. Kurumunuz ile sürekli irtibat halinde olan ve iş yaptığınız kişilere daha fazla profesyonel görünmek istiyorsanız yaka kartı siparişinizi logolu tasarlatmanızı öneriyoruz. Diğer yandan, yaka kartlarınızı iğneli, mıknatıslı veya boyun askılı olarak yapabiliyoruz. Yine sipariş verirken elimizde bulunan çeşitli tasarımlardan beğendiğiniz bir tanesini seçebileceğiniz gibi isteğinize uygun özgün tasarımlı kartlar sipariş vermek istiyorsanız sizin için yeni tasarım hizmeti de vermekteyiz. Verdiğiniz siparişin miktarına göre toplu üretimlerde fiyat avantajı konusunda da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Çünkü şirketimizin en çok önem verdiği konuların başında müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

Yaka Kartı Siparişleriniz İçin

Beğeninize ve kullanım şeklinize uygun her türlü yakalık yakalık işleriniz için sitenin iletişim kısmından bize ulaşabilir, malzeme, model ve çeşit seçiminize uygun ürünü kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra sizinle anlaşma yaptığımız süreyi aşmadan siparişinizi size en güvenli şekilde ulaştıracağımızın sözünü veriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.