Süblimasyon Baskı Tişört Şapka ve Bardaklar

Süblimasyon Baskı Tişört Şapka ve Bardaklar

Süblimasyon Baskı Tişört Şapka ve Bardaklar

Süblimasyon baskıSüblimasyon baskı herhangi bir zemine uygulanacak figür, metin ya da resmin önce bilgisayar ortamından süblime olan boyalar kullanılarak önce transfer kâğıdına daha sonra da bu kâğıdın aktarılacak yüzeye ısıveren bir pres ile preslenerek aktarılması esasına dayanmaktadır. Olayın fiziksel açıklaması ise katı boya parçacıklarının süblimasyon baskı yazıcısıyla transfer kâğıdına aktarılması daha sonra ise kâğıdın preslenmesi sırasında ısı ile boyanın gaz haline geçirilerek yüzeye aktarılması yani boyanın süblimasyonu şeklinde açıklanabilmektedir. Ancak, bu baskının yapılabilmesi için baskı yapılacak alanın poliester ya da poliester kaplı olması şarttır. Süblimasyon baskı özellikle iç mekânda oldukça kaliteli ve yüksek dayanıklı sonuçlar vermektedir. Herşeyden önce baskı çok canlı renklere sahip olmakta ve yıkama, aşınma gibi dış etkilerde yıpranmamaktadır. Eğer süblimasyon baskı uygulanmış ürünler dış mekânlarda kullanılacaksa koruyucu kaplama yöntemleri uygulanmaktadır. Böylece güneş ve UV etkilerinden ürünler korunabilmektedir. Peki, Göl Pantograf ve Reklamcılık olarak süblimasyon baskı tekniğini hangi ürünlerde kullanıyoruz?

Tişörtlere Süblimasyon Baskı

Süblimasyon baskı tekniğini uygulayarak tasarladığımız tişörtler ile sevdiklerinizi sevindirebilir, öğrencilerinizle birlikte hazırladığınız etkinliklerde kullanabilir, işverenlerinizin iş kıyafetlerini oluşturabilir ve şirketinizin tanıtımı ve saygınlığı için bu ürünleri promosyon olarak kullanabilirsiniz. Üretimde kullandığımız tişörtler kesinlikle birinci kalitedir ve çeşitli renklerimiz mevcuttur.

Şapkaya Süblimasyon Baskı

Süblimasyon baskı tekniği ile üretilen şapkalarımız promosyon olarak kullanılabileceği gibi daha birçok farklı alanda ve özel kullanımlar için de kullanılmaktadır. Yaptığımız baskı oldukça kaliteli olup canlı renklerden oluşmakta ve kesinlikle yıkama sırasında çıkmamaktadır. Baskıda ise logodan çeşitli metin ve resimlere kadar çok çeşitli tasarımlar kullanılmaktadır.

Kupa, Bardağa Süblimasyon Baskı

Firmanızın tanıtımını yapmak amacıyla firma logo ve sloganını içeren bardaklar oldukça fazla tercih edilen ürün grubumuzu oluşturmaktadır. Tüm bardak baskı işlemleriniz yıkamaya ve aşınmaya olan üstün dayanıklılığı sayesinde süblimasyon baskı tekniğiyle yapılmaktadır. Kullandığımız bardaklar ise birinci kalite ürünlerdir. Yapılan baskının kalitesinden bahsedildiğinde, renkler canlıdır ve uzun süreler boyunca canlılığını korumaktadır.
Yaptıracağınız ürün ister tişört, ister şapka isterse de bardak olsun kendi tasarladığınız baskı şablonunu bizlere göndermeniz yeterlidir. Ürünler kısa sürede yapılıp teslim edilmektedir. Süblimasyon baskı Süblimasyon baskı fiyatlarımızı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.