Teslimat / Sevkiyat

TESLİM ŞARTLARI

www.golpantograf.com Türkiye’nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir.
www.golpantograf.com taşıma prosedüründeki çözüm ortağı Sürat Kargo dur.

www.golpantograf.com gerekli gördüğü durumlarda müşterilerin talebi doğrultusunda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar.

Taşıma konusundaki çalıştığımız kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasından sorumludur. Kargo taşıması esnasında oluşmuş hasarlı kolileri kargo görevlisinin yanında açarak herhangi bir hasar söz konusu ise tutanak tutturmanız gerekmektedir.Kargo sırasında hasar görmüş ürünler için tutanak tutturulmamış ise ürün iade ve telafi koşullarına uygun olmayacaktır.
Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış yada eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.golpantograf.com adresinden bize ulaşan siparişler İstanbul içine en geç 3 iş günü, İstanbul dışına ise en geç 5 iş günü içerisinde ulaştırılır.
www.golpantograf.com adresinde sipariş günleri saat 15:00 itibari ile değişir bu yüzden 15:00 saatinden sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.
Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Teslimat sırasında hasar görmüş ürünleri kargo görevlilerine tutanak tutturması alıcı(müşteri)nin sorumluluğundadır.Tutanak tutulmamış siparişler için iade / onarım hakkımız saklı tutulmaktadır.